Kurumsal - İntegral Spor Sistemleri
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Kurumsal

İntegral Group Hakkında

İntegral” Parçaları Birleştirir

İntegral Spor Teknolojileri, 15 Yıllık sektör tecrübesi, ticari birikimi, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulu spor zeminleri üreticisidir.

Toplam kalite anlayışı ile Kaliteli Ürün, Kaliteli Montaj ve İyi Bir Sistem ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracağımızı biliyoruz.

Şirketimiz hem Üretim hem de Yönetim olarak alanındaki en iyi sistemleri kullanarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Ürettiğimiz ürün ve projelerimizle, sadece ülkemizde değil, dünyanın birçok ülkesinde sonuca götüren çözümler üretmekteyiz.

suni çim halı fiyatları bg-2

 INTEGRAL SPORTS

“Parçaları Birleştirir”

Başlıca Üretim ve Hizmetlerimiz

Sentetik Çim Halı Modelleri, Tartan Zemin Çeşitleri, Poliüretan Spor Zemin Kaplama, Akrilik Spor Zeminleri, Kauçuk Zemin Kaplamalarıdır.

Kurmakta Olduğumuz Spor Tesisleri

Açık Halı Saha Yapımı, Kapalı Saha Yapımı, Tenis Kortları, Basketbol Sahaları, Çok Amaçlı Spor Alanları, Rugby sahaları ve Golf Sahalarıdır.

Son olarak;

İyi parçalar “İntegral” ile anlam kazanır.

Saygılarımızla.

Tüm ihtiyaçlarınız için iletişim sayfamızndan bize ulaşın