Spor Sahaları Yapımı ve Maliyetleri - Integral Sports
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,page-parent,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Spor Sahaları Yapımı

Spor Sahaları Yapımı Hizmetlerimiz

Halı saha yapımından tenis kortu yapımına bütün spor sahaları yapımı hizmetleri, her türlü spor zemini fiyatlandırma ve montajı işlemleri İntegral Sports’ta. Ayrıca ihracat ve yurt dışında servis hizmetlerimiz de mevcuttur. Spor zemin kaplama türlerimiz için lütfen linke tıklayınız.

Açık Halı Saha Yapımı

İhtiyaçlarınıza göre farklı ölçülerde ve özelliklerde açık halı saha yapımı ve halı saha suni çim montajı işlemleri için tıklayınız.

Kapalı Halı Saha Yapımı

kapalı halı saha yapımı

İhtiyaçlarınıza göre farklı ölçülerde ve özelliklerde kapalı halı saha yapımı ve kapalı saha sentetik çim montajı işlemleri için tıklayınız.

Sun Çim Futbol Sahası Yapımı

Futbol sahası yapımı hizmetimiz için nizami ölçülerde ve FIFA Standartlarında sentetik çim montajı işlemleri için tıklayınız.

Tartan Pist Yapımı

kirklareli-unv-tartan-pist-atletizm-pisti-yapimi-1

EPDM ganül ve SBR kauçuk ham maddelerinden yapılan IAAF onaylı atletizm pisti ve tartan pist yapımı hizmetlerimiz için tıklayınız.

Tenis Kortu Yapımı

Kauçuk zemin kaplama tenis kortu yapımı

Komple tenis kortu yapımı ve sentetik tenis kortu zeminleri akrilik, sentetik çim, tartan zemin fiyatları için tıklayınız.

Basketbol Sahası Yapımı

Akrilik zemin kaplama basketbol sahası yapımı

Komple basketbol sahası yapımı ve sentetik basketbol zeminleri akrilik, spor parke, tartan zemin fiyatları için tıklayınız.

Çok Amaçlı Saha Yapımı

Çeşitli ölçülerde yapılan çok amaçlı sahalar futbol, tenis ve basketbol gibi oyunları bir arada sunar. Hizmet detayları için tıklayınız.

Kapalı Spor Salonu Zemini

Kapalı spor salonu zeminleri spor parke ve pvc zemin kaplama yani PU zemin, tribün koltuğu, aksesuar fiyatları için lütfen tıklayınız.

Voleybol Sahası Yapımı

Komple voleybol sahası yapımı ve sentetik basketbol zeminleri akrilik, poliüretan, tartan zemin fiyatları için tıklayınız.

Golf Sahası Yapımı

Suni çim golf sahası yapımı için çeşitli hav boylarında özel üretim ve sık dokunmuş çim halı modellerimiz için lütfen tıklayınız.

Sentetik Çim Hokey Sahası

Genellikle ihracatını yapmakta olduğumuz sentetik çim hokey sahası zemin çeşitlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ragbi Sahası Yapımı

Genellikle ihracatını yapmakta olduğumuz sentetik çim ragbi sahası zemin çeşitlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Spor sahaları yapımı türlerimiz ve zemin çeşitlerimiz için lütfen tıklayın