Çok Amaçlı Saha Yapımı ve Maliyetleri • İntegral Sports
505
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-505,page-child,parent-pageid-120,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Çok Amaçlı Saha Yapımı

Çok Amaçlı Saha Yapımı Aşamaları, Zemin Çeşitleri ve Fiyatları

Çok Amaçlı Saha Nasıl Yapılır?

Çok amaçlı sahalar, çevresi tel örgü ile çevrili basket, futbol, tenis için kullanılan spor alanlarıdır

Çok amaçlı sahalar birden fazla spor branşının oynandığı alanlar olmaktadır. EPDM, akrilik, parke ya da suni çim içeriği ile üretilir. Mini futbol sahası, tenis kortu ve basketbol sahalarının olduğu alanlardır. Zemin etüdü ve sağlamlığı baz alınarak çok amaçlı saha yapımı için gerekli proje eksiksiz olarak hazırlanır.

çok amaçlı saha yapımı voleybol tenis baketbol

ÇOK AMAÇLI SAHA YAPIMI MALİYETİ
SUNİ ÇİM HALI MONTAJI
AKRİLİK VE TARTAN SEÇENEKLERİ

Çok Amaçlı Saha Yapımı Aşamaları

Çok amaçlı saha yapımı toplam 4 ana aşamadan oluşmaktadır. Altyapı çalışmaları ile başlayan şantiyemiz, demir tel işleri ile devam eder ve son olarak spor sahaları zemini montajı ile tamamlanmaktadır.

Altyapı Aşaması

Çok amaçlı sahalar açık ve kapalı olarak yapılabilir. Altyapıları bu iki türe göre özel olarak yapılır. Açık sahalarda ankraj borulu, kapalı sahalarda flanşlı sisteme göre hatıl beton atılır.

Demir ve Tel İşleri Yapımı

Demir boru işleri projeye göre yapılır. Çevre teli kapalı veya açık saha olsun pvc kaplama 5x5cm göz aralığında tercih edilebilir.

Sentetik Zemin Montajı

Çok amaçlı saha sentetik zeminleri 20-26mm suni çim halı, akrilik zemin veya tartan zemin olarak yapılabilmektedir. Kapalı alanlarda poliüretan yani pvc spor zemin kaplama kullanılabilmektedir.

Aydınlatma Sistemi Montajı

Aydınlatma sistemi halide projektör veya LED projektörler olarak yapılabilmektedir.

Çok Amaçlı Saha Yapımı Maliyeti Nedir?

Çok amaçlı saha maliyeti hesaplaması hakkında da net bir teklif isteyebilirsiniz. Bunun en ekonomik koşullarda olması adına ekibimiz önce adrese gelerek keşif çalışmalarına başlar. Ne kadar bir maliyet olduğu ve hangi boyutların ideal bir tercih olacağı da tarafınıza iletilir. Bütün bunlar için uluslararası onay belgelerine sahip bir şirket sizi mutlu kılabilir.

Çok Amaçlı Saha Yapımı Firması

Çok Amaçlı Saha Yapımı Firması

Çok Amaçlı Saha Yapımı Firması • Integral Spor Sistemleri

Etrafında tel örgü ya da ağ sistemi entegre olması adına direk kazık işlemleri çakılmaya başlanır. Zemin için gerekli alt yapı oluşturulduktan sonra mıcır ve benzeri ürünler uygulanır. Üzerine çim olacaksa yerleştirme işlemi, parke olacaksa etkili bir döşeme, EPDM zemin olacaksa ciddi bir hassasiyet ile yerleştirme yapılır. Böylece çok amaçlı saha yapımı çalışmaları eksiksiz olarak yerine getirilir.

Çok Amaçlı Saha Ölçüleri Hakkında Bilgi

Genel olarak bu 3 branşı oynayabileceğiniz çok amaçlı saha ölçüleri 18 metre genişlik ve 36 metre uzunluk olarak tasarlanmaktadır. Ancak uygulanacak alana göre farklılık gösterilen özel ölçüler ile de bir imalat yapılabilir. Farklı projeleri başarılı bir süreç ile hayata geçirmekte etkili olan firmamız, Çok amaçlı saha ölçüleri için bol seçenekleri ile de adından söz ettirmektedir. Daha önce yapılmış olunan örnek çalışmalara göz atılarak merak ettiğiniz sorulara da yanıt bulunabilir.

Spor sahaları yapımı ve spor zemin kaplamaları montajı fiyatı al.