Kapalı Spor Salonu Zemini Yapımı ve Aksesuarlar - İntegral Sports
513
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-513,page-child,parent-pageid-120,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Kapalı Spor Salonu Yapımı

Kapalı Spor Salonu Yapımı Aşamaları, Zemin Çeşitleri ve Fiyatları

Kapalı Spor Salonu Nasıl Yapılır?

Kapalı spor salonu yapımı ve Kapalı spor salonu zeminleri

Kapalı spor salonu yapımı, kapalı spor salonu zeminleri, spor salonu ölçüleri ve diğer birçok soru ile alakalı firmamızın hızlı ve güvenilir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Okulların ve Gençlik Spor Müdürlükleri benzeri resmi kurumların tercih ettiği çok amaçlı ve üzeri kapalı olan spor salonlarına kapalı spor salonu denilmektedir.

Kapalı Spor Salonu Yapımı Video

Kapalı Spor Salonu Yapımı Maliyeti

Kapalı spor salonu maliyeti, spor salonu zemini, salonlarda hangi sporların yapılabileceği ve aklınıza gelen her türlü soru için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Gerekli olan tüm bilgiler deneyimli personellerimiz tarafından verilmektedir.

Kapalı Spor Salonu Ekipmanları

Kapalı Spor Salonu Ekipmanları

Kapalı Spor Salonu Zemini ve Aksesuarları

Yapılan kapalı spor salonlarında genel olarak beden eğitimi ve spor dersleri yapılmaktadır. Resmi müsabakalara uygun kapalı spor salonu yapımı hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyeti temelinde hizmetlerini yürütmektedir. Tarafımızca yapılan kapalı spor salonlarında farklı spor müsabakaları da yapılabilmektedir.

 

Basketbol, hentbol ve voleybol gibi resmi maçlar ve okullar arasında düzenlenen maçların yapılabilmesi için kapalı spor salonu yapımı konusunda hassas davranılmaktadır. Daha rahat ve kaliteli spor salonu hizmetleri için kendini sürekli yenileyen firmamız, en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

 

Parke olarak tasarlanan spor salonu zemini, en sağlıklı ve en performanslı kapalı spor salonudur. Poliüretan indoor kaplama ile yapılan zeminler, salona ayrı bir şıklık vermektedir. Ayrıca istenilen renklerde de yapılabilmektedir.

 

Genellikle bir ya da daha fazla spor yapılabilmesi için tasarlanan spor salonu zemini, sizlerin isteğine göre şekillenmektedir. Tek spor amacı ile bir kapalı spor salonu yapılacak ise sporun türüne göre salon ölçülendirilir.

 

Spora hitap eden bir kapalı sor salonu yapılacak ise ona uygun spor salonu zemin kaplama hizmeti verilmektedir. Buna göre en büyük alanlı kapalı spor salonu tasarlanmaktadır. Basketbol ve hentbol oynanacak bir salon için, hentbol sporunun ölçülerine göre salon tasarlanır. Kapalı spor salonu zemin kaplama dışında kenarlarda da boşluk bırakılmaktadır. Boşluk alanlarına yedek kulübesi, tribün koltukları, skorbord, pota, direk ve kale gibi aksesuarlar monte edilmektedir. Bu alanlar isteğe bağlı olarak genişletilebilirken daraltıla da bilir.

 

Kapalı spor salonu zemin kaplama işlemlerinde genellikle sentetik zeminler ve ahşap spor zeminleri kullanılmaktadır. Firmamız her türlü spor salonu zeminlerini yapmaktadır. İşinde tecrübeli olan ekibimiz, uzun yıllardan beri birçok kapalı spor salonu ve kapalı saha zeminini başarı ile yapmıştır.

parke kapalı spor salonu zemini yapimi-01

KAPALI SPOR SALONI YAPIMI
SPOR SALONU ZEMİN FİYATLARI
PU VE SPOR PARKE ZEMİNLER

Spor sahaları yapımı ve spor zemin kaplamaları montajı fiyatı al.