PU Zemin Kaplama Poliüretan ve PVC Spor Zeminler - İntegral Spor
539
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-539,page-child,parent-pageid-356,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

PU / PVC Zemin Kaplama

Poliüretan ve PVC Spor Zemin Çeşitleri ve Fiyatları

PVC / PU Zemin Kaplama Sistemleri

Poliüretan ve PVC zemin sentetik spor zemin kaplamalar spor sahaları için özel üretilmiştir.

PU iç mekan yani Poliüretan spor zemin kaplama ve PVC spor zemin kaplama sistemleri özellikle kapalı spor salonları için uygulanan sentetik zemin alternatifleridir. Bu tür sentetik spor zeminler istenilen renklerde uygulanabilmektedir. Poliüretan spor zemin kaplama ve PVC zeminlerde basketbol, hentbol, voleybol ve benzeri sporlar yapılabilmektedir.

pu poliuretan pvc spor zemin kaplama

PVC SPOR ZEMİN FİYATLARI
PVC ZEMİN KAPLAMA MONTAJI
POLİÜRETAN ZEMİNLER

Poliüretan Zemin Kaplama Fiyatları Nedir?

Poliüretan zemin kaplanma yapımı maliyeti bir çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan sahanın ölçüleri bu konudaki ilk kriterdir. Daha sonra seçilecek olan PU zemin veya PVC zemin kaplama özelliklerine göre fiyatlar belirlenmektedir.

Poliüretan zemin boyası olarak uygulanır. PVC zeminler ise rulo olarak uygulanmaktadır. Ürünlerin her türlü rengi mevcuttur. PVC spor zemin kaplamaların ise ayrıca ahşap görünümlüleri de mevcuttur. Gerçek spor parkelere göre oldukça uygun fiyatlı bir çözümdür. Metrekare olarak veya proje bazlı fiyat talebinde bulunmak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Spor sahaları yapımı ve spor zemin kaplamaları montajı fiyatı al.