Spor Parke Zemin - Ahşap Kapalı Spor Salonu Zeminleri - İntegral Spor
543
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-543,page-child,parent-pageid-356,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Spor Parke Zeminler

Ahşap Spor Parke Zemin Çeşitleri ve Fiyatları

Spor Salonu Parke Zemin

Spor parke, kapalı spor salonu zemini olarak tercih edilen profesyonel zeminlerdir.

Spor parke zemin, doğal ahşap lamine veya masif olarak tercih edilebilen çok katmanlı ya da tek katmanlı vernikli profesyonel iç mekan spor zeminleridir. Bu zemine istenilen şekilde ve renklerde boya, logo vb. uygulaması yapılabilmektedir. Spor parke zemin kapalı spor salonlarında ve profesyonel kapalı basketbol sahalarında yapılmaktadır. Profesyonel basketbol, voleybol ve hentbol maçları için en uygun zemin türü ahşap spor zeminlerdir.

spor salonu parke zemin kaplama

SPOR PARKE FİYATLARI
AHŞAP SPOR ZEMİN MONTAJI
KAPALI SPOR SALONU ZEMİNİ

Spor Parke Fiyatları Nedir?

Spor parke fiyatları bir çok faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan kapalı spor salonu oyun alanı ölçüleri bu konudaki ilk kriterdir. Daha sonra seçilecek olan ahşap zemin özellikleri ve kalınlığına göre fiyatlar belirlenmektedir. Parke zemin lamine veya masif olabilir. Ayrıca tek katmanlı ya da çok katmanlı olabilmektedir. Alt tabakada ise kauçuk tampon bölge esneklik sağlamak için idealdir.

Spor sahaları yapımı ve spor zemin kaplamaları montajı fiyatı al.